SUP wypożyczalnia

  /  SUP wypożyczalnia

Wypożyczalnia desek SUP – Warszawa i Suwalszczyzna

Wypożyczamy deski SUP zarówno na użytek rekreacyjny w okolicach naszych baz, jak i na dłuższe wyjazdy oraz wydarzenia zorganizowane.

Stand Up Paddle – lokalizacje

Nasza letnia baza mieści się na Suwalszczyźnie, w miejscowości Gawrych Ruda, nad jeziorem Wigry. Podczas sezonu bywamy również na plaży miejskiej w Augustowie oraz w Serwach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, a także obserwowania strony SUP Rental na Facebooku, aby dowiedzieć się, gdzie danego dnia jesteśmy z naszą mobilną wypożyczalnią. Ponadto przez cały rok możecie odebrać sprzęt w Warszawie.

Wypożyczenie SUP-a na wyjazd

Odbiór sprzętu odbywa się w Warszawie po wcześniejszym kontakcie i omówieniu szczegółów. W zestawie znajdują się: deska SUP oraz wszystkie niezbędne akcesoria. Z przyjemnością doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniego zestawu, a także polecamy różne ciekawe miejsca do pływania.

Sprzęt marki UONE oraz innych topowych firm

Dysponujemy sprzętem do uprawiania Stand Up Paddle polskiej marki premium UONE, której jesteśmy także dystrybutorem. Zapraszamy do naszej wypożyczalni na testy zarówno dobrze już w środowisku znanych modeli (między innymi: Versatile, Windsurf/Widsup, SUPer), jak i zupełnie nowych kolekcji. Ponadto regularnie zaopatrujemy się w asortyment innych topowych firm.

TELL ME MORE

Make a splash with WaveRide, designed for everyone passionate about all things surfing.

156-677-124-442-2887
info@wordpress.com
184 Main Collins Street Victoria 8007
Follow Us: