SUP na eventy

  /  SUP na eventy
sup wydarzenia

SUP na eventy firmowe oraz wyjazdy integracyjne

Pływanie na SUP-ie stanowi doskonały pomysł na dopełnienie letniego eventu firmowego. Wspólne wiosłowanie i zabawa na wodzie to także idealne rozwiązanie na aktywne spędzenie czasu podczas wyjazdu integracyjnego. W naszej ofercie znajdują się deski do uprawiania Stand Up Paddle w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy uczestnik wydarzenia znajdzie odpowiednią opcję dla siebie.

Paddleboarding dla dzieci i młodzieży

W naszej wypożyczalni dostępne są również mniejsze deski do uprawiania Stand Up Paddle, które stanowią odpowiedź na potrzeby najmłodszych SUP-owiczów. Paddleboarding jest wspaniałą formą aktywności, podczas której dzieci i młodzież mogą oswoić się z wodą, ćwiczyć równowagę i koordynację, a także poznawać piękno przyrody. Deski, które udostępniamy, świetnie sprawdzą się podczas zielonych szkół, obozów, kolonii czy też szkoleń sportowych. Do zestawu zawsze dołączamy kamizelki ratunkowe.

Imprezy okolicznościowe ze Stand Up Paddle

Wspólne pływanie na Stand Up Paddle jest sprawdzoną propozycją na umilenie wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, urodzin czy też innej imprezy okolicznościowej organizowanej nad wodą. Sprzęt bez problemu można przewieźć na miejsce wydarzenia w samochodzie, autokarze lub busie.

Deski SUP na wyjazdy warsztatowe

Stand Up Paddle jest także strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o atrakcje przewidziane na wyjazdy warsztatowe. Zajęcia z jogi na wodzie, medytacja na dece czy też spływy SUP urozmaicą wydarzenie i zapewnią uczestnikom błogi relaks.

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia szczegółów.

TELL ME MORE

Make a splash with WaveRide, designed for everyone passionate about all things surfing.

156-677-124-442-2887
info@wordpress.com
184 Main Collins Street Victoria 8007
Follow Us: