Image Alt

Sprzęt

Super 10'6``

Allround SUPer 10’6″ jest świetną propozycją dla wszystkich osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pływaniem na SUP-ie. Na tej uniwersalnej i kompaktowej desce swobodnie utrzyma się jedna osoba dorosła lub nawet dwójka dzieci.

Super deska
Deska Versatile

Versatile 10'6``

Nasz flagowy model – Uone Versatile – doskonale sprawdza się podczas pływania w najrozmaitszych warunkach atmosferycznych. Duża wyporność oraz dodatkowe płetwy stabilizujące sprawiają, że na desce utrzymać może się nawet kilka osób. Versatile jest doskonałym wyborem zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych SUP-owiczów.

UONE COMPACT 12’6″

Prawie 4 metry długości oraz jedynie 66 centymetrów szerokości sprawiają, że wykonany w technologii ULT UONE Compact 12’6″ jest niezwykle szybką i zwrotną deską. Ponadto zestaw wyposażony jest w kicker oraz boczne uchwyty. Producent zapewnił użytkownikom także możliwość personalizacji dziobu, a także miejsce do zamontowania rail rozbijającego fale.

UONE Compact 12'6"

UONE WANDERER 13’2″

UONE WINDSURF 9’6″ WINDSUP

Ta nowoczesna i niezwykle zwrotna deska posiada centralny miecz oraz wbudowane gniazdo, do którego opcjonalnie można przymocować żagiel do uprawiania windsurfingu.

UONE Windsurf 9'6" windsup

TELL ME MORE

Make a splash with WaveRide, designed for everyone passionate about all things surfing.

156-677-124-442-2887
info@wordpress.com
184 Main Collins Street Victoria 8007
Follow Us: